Bestuur

De organisatie van het Sinterklaasfeest in Bergen op Zoom is sinds 1915 in handen van Stichting Sint Nicolaas Bergen op Zoom. De Stichting heeft een dagelijks bestuur en is georganiseerd in commissies. Zij prijst zich gelukkig met de enthousiaste inzet van inmiddels ruim 200 vrijwilligers. Met het bestuur als aansturend orgaan, bereiden zij de activiteiten van het Sint Nicolaasfeest in onze stad voor.

Dagelijks bestuur

Voorzitter:
Daan Touw
(06) 53 71 99 64

Secretaris:
Ingeborg Versijp
Postbus 456
4600 AL  Bergen op Zoom
Tel. 06-29252591
secretariaat@sintboz.nl

Penningmeester:
Rob Stoffels
penningmeester@sintboz.nl

Sponsoring:
sponsoring@sintboz.nl

Public Relations:
Miriam van Esveld
Tel. 06-40666853
pr@sintboz.nl

Bezoeken:
Pieter-Jan Hagenaars
Tel. 06-51333121
bezoeken@sintboz.nl

Beschermheer:
Rieny Hagenaars

 

Commissies

Commissie Spel:
Als het gaat om de creatieve invulling van de kindervoorstellingen in Theater de Maagd, Sint’s Muziekspektakel en Studio Pepernoot, is commissie Spel het aanspreekpunt. Ook de opmaak van de Sinterklaaskrant is in handen van deze commissie. En de eenmalige  evenementen, zoals in het verleden het Pietencircus, Sint Ahoy en Sint in het Stadhuis.

Pim Huijgens
Tel. 06-50205382
Diemer van Wijk
Tel. 06-21988065
spel@sintboz.nl

Commissie Stoet:
De praktische organisatie en de creatieve invulling, denk bijvoorbeeld aan de muziek, van de intocht en de lampionnenoptocht.

Ton van Wijk
Tel. 06-22469937
stoet@sintboz.nl

Commissie Facilitair:
Onder deze commissie vallen alle facilitaire diensten, zoals de kleding, decorbouw, tractaties en grime.

Dennis Plasmans
T 06 222 65 273
facilitair@sintboz.nl

Commissie Sint en Piet:
Onder deze commissie valt alle begeleiding en het inplannen van pieten en grime.

Pieter-Jan Hagenaars
T 06-51333121
Frits Leenders
Tel. 06-40998340
pieten@sintboz.nl

Voor opmerkingen en suggesties over deze site:
website@sintboz.nl

Kleuren

Kan je ook niet wachten?

Maak dan alvast een mooie tekening voor Sinterklaas, of klik hier voor één van die mooie kleurplaten van Tekenpiet.

Knutsel Piet